Zpět na vyhledávání
dancesport
ID=24384
Ghepardo Open

Taneční soutěž v kategoriích Děti-II-E-KOMBI, Jun-I-E-STT, Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-STT, Jun-II-E-LAT, Dospělí-E-STT, Dospělí-E-LAT, Jun-I-C-STT, Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-STT, Jun-II-C-LAT, Jun-II-B-STT, Jun-II-B-LAT, Dospělí-D-STT, Dospělí-D-LAT, Dospělí-B-STT, Dospělí-B-LAT, Senioři-I-D-STT, Senioři-I-D-LAT, Senioři-II-D-STT, Senioři-II-D-LAT, Mládež-E-STT, Mládež-E-LAT, Mládež-D-STT, Mládež-D-LAT...

 Informace k akci

Adresa: T. G. Masaryka 2320, 272 01 Kladno, Česko
Stav akce: Akce se koná
Cena: neznámá

08:00 - otevření sálu
08:40 - porada poroty
09:00 - zahájení soutěží
Prezence:
08:10 - 08:40 : Postupová
Jun-I-E-STT, Jun-II-E-STT
08:30 - 08:50 : Postupová
Jun-I-C-STT, Jun-II-C-STT
09:00 - 09:30 : Postupová
Děti-II-E-KOMBI
09:30 - 10:00 : Postupová
Jun-I-E-LAT, Jun-II-E-LAT
09:40 - 10:10 : Postupová
Jun-I-C-LAT, Jun-II-C-LAT
10:00 - 10:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-II-Samba, TPV-Děti-II-Chacha, TPV-Děti-II-Jive
10:30 - 11:00 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Junioři II-SOLO-Samba, TPV-Junioři II-SOLO-Chacha, TPV-Junioři II-SOLO-Rumba
10:45 - 11:15 : Postupová
Mládež-E-LAT
11:00 - 11:30 : Postupová
Senioři-I-D-LAT
11:00 - 11:30 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Děti-II-SYNC
11:15 - 11:45 : Tanec pro všechny (hobby)
TPV-Jun-I-SYNC
11:20 - 11:50 : Postupová
Mládež-E-STT
11:30 - 12:00 : Postupová
Senioři-II-D-LAT
12:15 - 12:45 : Postupová
Senioři-I-D-STT
12:30 - 13:00 : Postupová
Senioři-II-D-STT
13:00 - 13:30 : Postupová
Jun-II-B-STT
13:15 - 13:45 : Postupová
Mládež-D-STT
13:30 - 14:00 : Postupová
Jun-II-B-LAT, Mládež-B-STT
13:45 - 14:15 : Postupová
Dospělí-E-STT, Mládež-D-LAT
14:00 - 14:30 : Postupová
Dospělí-B-STT, Mládež-B-LAT
14:30 - 15:00 : Postupová
Dospělí-D-STT
15:00 - 15:30 : Postupová
Dospělí-E-LAT
15:15 - 15:45 : Postupová
Dospělí-B-LAT
15:30 - 16:00 : Postupová
Dospělí-D-LAT
 Sdílejte a diskutujte

Sdílej ("Jdu fandit..."):
 Sportoviště

Adresa: T. G. Masaryka 2320, 272 01 Kladno, Česko
 Diskuse k akci

 Zpětná vazba

©2016 JdemeFandit